انتخاب دبستان مصباح

 

  • اگر به اصل تفاوت‌های فردی اعتقاد دارید و فکر می‌کنید بعضی از انسان‌ها در بعضی زمینه‌ها توانمندتر هستند و بعضی دیگر در زمینه‌های دیگر.
  • اگر اعتقاد دارید واقعیت‌های کودک باید فرصت بروز و ظهور داشته باشد چون کودکی فرصت مغتنمی برای ما و شماست تا نظام ارزشی خود را برای فرزندان‌مان تبیین کنیم.
  • اگر معتقدید تربیت وظیفه‌ی خانواده است و فرزند بیش از هر چیز دیگری به پدر و مادر و وقت‌گذاری ایشان در امر تربیت احتیاج دارد.
  • اگر معتقدید عمیق‌ترین و ماندگارترین یادگیری‌ها آن است که در اثر تجربه به دست آید.
  • اگر معتقدید تربیت امری تدریجی است و در بستر زمان به دست می‌آید.
  • اگر برای بهتر تربیت‌شدن فرزندتان صبور هستید و این صبر را عبادت می‌دانید.
  • اگر معتقدید که طولانی‌تر بودن دوران کودکی انسان در بین تمام موجودات، حکمتی از جانب پروردگار است. کودک کوچک شده‌ی انسان بزرگ‌سال نیست و باید او را با مقتضیات ویژه‌ی خودش باور کرد.
_

اخبار مصباح

گزیده ای از فعالیت های مجتمع آموزشی مصباح

internet-61-256 copy

مصباح آنلاین

mobile-25-512 copy

مصباح همراه

movie-67-512 copy

مصباح مدیا

Layer 11 copy

مصباح نیوز

news-129-512 copy

مصباح +

1

ساعت 7 تا 7:35

 

بچه ها صبحانه خورده و سرحال به مدرسه می آیند.آن هایی که ناهار را از خانه می آورند،ظرف های غذایشان را در جای مشخصی گذاشته تا وقت ناهار گرم می شود.دانش آموزان دفتر های روزنگارشان را در محل مخصوص می گذارند تا مسئول پایه آن ها را بررسی کند،بعد سر کلاس می روند.مراسم صبحگاه در حوزه ی یک سر صف و در حوزه دو سر کلاس هایشان با تماشای یک ویدئو روی پرده نمایش آغاز می شود.

2

ساعت 7:35 تا 8:20

 

معلم با یک نقاله بزرگ سر کلاس می رود و بچه ها متوجه می شوند قرار است با مفاهیم ریاضی آشنا شوند.او اشکال هندسی را روی تخته می کشد و گاهی با استفاده از پاور پوینت برای بچه ها از نحوه محاسبه محیط و مساحت می گوید.

3

ساعت 8:45 تا 9:30

دبستانی ها زنگ تفریح را پشت سر گذاشته و به کلاس ها بر می گردند.حالا مهم ترین چالش آن ها تمرین خوشنویسی است.بچه ها در طول سال به کمک مربی شان مبانی نوشتاری خط فارسی را آموزش می بینند و در نهایت در پایان سال پایه تحصیلی شان را با یک خط زیبا ترک میکنند.