کودکان توانمندتر از آنچه هستند که می‌اندیشیم

دنیای کودکی سرشار از لحظات تلخ و شیرینی است که در پس هریک از آنها، موضوعی برای یادگیری نهفته است و تجربه بیش از سی سال فعالیت در حوزه تعلیم و تربیت، ما را امروز بدینجا رسانده که وظیفه اصلی هر مرکز آموزشی، در مرتبه نخست، فراهم آوردن فرصت‌های لازم برای تجربه و کشف فرزندانمان است.
کودکان دنیای خاص خودشان را دارند. نیازها،علایق،دغدغه ها و حتی هدف هایی که معمولا در نگاه بزرگسالانشان آنچنان که باید بزرگ به نظر نمی‌رسند، اما حقیقت آن است که این موارد برای فرزندانمان همانقدر از اهمیت برخوردارند که شاید ما و شما نسبت به اهداف و باورهایمان دغدغه مند هستیم.
پس بیایید نگاهمان را  به دنیای کودکی ، اصلاح کنیم و باور داشته باشیم آنها نیز آنقدر توانمند هستند که بتوانند آرزوهایشان را دنبال کنند.بیایید به جای معلمی،تسهیلگری کنیم و در طرح هر فعالیت،به دنبال خلق فرصت باشیم.
سیروس حاجی زاده             
مدیرعامل و مدیر مقطع پیش دبستانی
sq
55تعــداد نوآمـوزان مشغول به تحصیل
864تعــداد فــارغ‌التحصـیلان
5تعـــداد موسسات‌هم‌پیمان
480وسعت فضای آموزشی (متر مربع)
16تعـــداد پرســنل آموزشی و اجرایی
16ســال‌های فعـالیت تا به امــــروز
توجه به ساحت‌های مختلف تربیتی و رشد همه‌جانبه کودکان
توجه به مهارت‌افزایی و دانش‌افزایی توامان در فرآیند آموزشی
توجه به نیازها، ویژگی‌ها و علائق شخصی کودکان
الگوی آموزشی تلفیقی با تاکید بر اصل یادگیری فعال و اکتشافی
تاکید بر اصل تحقیق و توسعه آموزشی
تلاش برای هم‌سویی و هم‌راستایی خانه و مدرسه

در پیش دبستان مصباح چه می‌گذرد؟

 

برای تجهیز فرزندانمان به ابزارها و مهارت‌های لازم در مسیر یادگیری و کشف دنیای پیرامونشان، ابتدا باید با آن ها همقدم شد.
شاید در نگاه بزرگسالانه‌ی ما و شما، آنچه فرزندانمان در تک تک این لحظه‌ها تجربه می‌کنند چندان مهم به نظر نرسد؛ اما نباید فراموش کنیم که آن‌ها با گام های کوچک خود،در مسیر فتح قله‌های بزرگی قرار دارند و پس از انجام هر فعالیتی، چنان شادمانه و پیروزمندانه به خود نگاه می‌کنند که گویی توانسته‌اند جهانی را به سلطه خود درآورند.

تم آموزشی

فعالیت‌های فوق برنامه

رویدادها

فعالیت‌های تکمیلی

آخرین خبر

  شروع تم آموزشی زمین من - پیش دبستان مصباح دانش

  شروع تم آموزشی «زمین ما»

  فروردین 21, 1403
  والدین گرامی، با سلام همه ما به‌خوبی از این موضوع آگاهیم که علم و دانش، هرلحظه افزون و نو می‌شود و تنها به خاطر سپردن مطالب، هیچ‌گاه، کمکی به فرزندانمان نخواهد کرد. به‌بیان‌دیگر، فرزندان ما باید بجای به خاطر سپردن، یاد بگیرند و این وظیفه ما است که از طریق فراهم آوردن فرصت‌های لازم برای کشف و شهود آن‌ها، امکان یادگیری‌شان را از طریق لمس و تجربه‌ی رویدادهای مختلف زندگی فراهم آوریم و ما و شما با هم، مسئول تکمیل و تقویت شرایط یادگیری برای فرزندانمان هستیم. لذا مطابق با توضیحات ...
  sq
  sq
  sq
  sq

  مقالات آموزشی

  کیفیت بخشی آموزشی، خصوصاً در فرآیند یادگیری دوران کودکی و مقطع پیش‌دبستانی، بیش از هر چیز در گرو افزایش آگاهی والدین و پس از آن مربیانی است که رسالت تعلیم و تربیت کودکانمان را بر عهده دارند. بر همین اساس یکی از اصلی ترین وظایف مؤسسات آموزشی را می‌بایست شامل بسترسازی مناسب برای یادگیری مادام العمر افراد، در راستای رشد و تعالی مهارت‌های آموزشی و تربیتی آنان دانست.