نخستین جلسه عمومی اولیا - پیش‌دبستان مصباح دانش - 2
شوراهای دانش آموزی- دوره اول متوسطه مصباح

ما مدرسه ای انسان دوستانه را اداره می کنیم که در آن مهارت و دانش مفید را آموزش می دهیم، برای همه امکان پیشرفت در آنچه انجام می دهند و در نتیجه موفق شدن در آن را فراهم می کنیم، با همه دانش آموزان با مهربانی و گرمی رفتار می کنیم، به آنها می آموزیم که با هم کار کنند و در این زمینه تشویقشان می کنیم، در عمل نشان می دهیم که به آنچه انجام می دهیم آگاهیم و باور داریم ، تمام تلاشمان را می کنیم تا همه شاگردان را به انجام کار کیفی ترغیب کنیم. در مدرسه ما دانش آموزان با فرهنگ، تاریخ، مذهب و گذشته کشور خود آشنا می شوند و این کار را با کمک خود شاگردان و از طریق برگزاری رویدادهای متنوع به انجام می رسانیم.

در مدرسه کیفی  کار آموزشی با کیفیت بالا و دقت و نظارت مستمر به انجام می رسد ولی هیچکس مردود نمی شود؛ هر دانش آموزی که تلاش‌گر باشد در نهایت به موفقیت دست می یابد. ما اعتقاد داریم هر دانش آموز شخصیتی منحصر بفرد دارد و تلاش می کنیم هر کس را به اوج توانمندی های خودش برسانیم. ما لذت و تفریح را به عنوان یک نیاز اساسی شاگردان به رسمیت می شناسیم و برآنیم به دانش آموزان کمک کنیم از آنچه هرروزه انجام می‌دهند تا جای ممکن حداکثر لذت را ببرند.

ما به مهارت های زندگی اهمیت می دهیم و تلاش می کنیم دانش آموزان از ابتدای ورود تا هنگام فارغ التحصیلی متناسب با دوره رشد سنی خود از آموزش مهارت های زندگی با کیفیت بالا برخوردار باشند. قرار است فارغ التحصیلان ما شهروندانی ماهر، با سواد، متخصص و با فرهنگ  باشند که برای آینده کشور، صلح، ثروت، امنیت، آسایش، سلامتی و پیروزی به همراه بیاورند.